متقلب حساسیت مسابقه پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا

متقلب: حساسیت مسابقه پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا تیم پرسپولیس حضور مدیر مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا در عمان دیدار حساس پرسپولیس و الهلال عربستان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی شرایط کنونی کشور می‌تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد شود / لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: شرایط کنونی کشور می‌تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد شود.

شرایط کنونی کشور می‌تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد شود / لاریجانی

لاریجانی: شرایط کنونی کشور می تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد شود

عبارات مهم : دستگاه

رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: شرایط کنونی کشور می تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد شود.

به گزارش منزل ملت، علی لاریجانی با بیان اینکه تلقی نسبت به روابط عمومی ها باید متناسب با شرایط عوض کردن کند، بیان کرد: روابط عمومی ها باید در خود عوض کردن به وجود آورند و ابتکار داشته باشند، البته باید توجه داشت که روابط عمومی علم پیچیده ای است.

شرایط کنونی کشور می‌تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد شود / لاریجانی

وی با بیان اینکه اکنون بعضی روابط عمومی ها در قسمت پایینی از شرکت ‎های خود قرار دارند، افزود: روابط عمومی کار ظریف و فن مهمی است و مدیران کشور باید به صرافت بیفتند تا روابط عمومی را ممتاز کنند، همچنین پیوست رسانه ای داشتن جهت مباحث مهم امر خوبی است.

نارسایی داخلی در اطلاع رسانی داریم

لاریجانی با بیان اینکه تهمت، افترا و تحقیر وجود دارد و ابزارهای مدرن نیز بیان این مباحث را تسهیل کرده هست، ادامه داد: در فضایی تنفس می کنیم که نارسایی داخلی در اطلاع رسانی داریم و از بیرون نیز عملیات روانی انجام می شود در این شرایط باید زیاد از گذشته کار کنید و از اطلاعات استفاده ببرید.

رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: شرایط کنونی کشور می‌تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد شود.

رئیس نهاد قانونگذاری کشور با بیان اینکه اگر ضعفی در سیستم های اداری از نظر فهم عنوان وجود دارد، روابط عمومی ها با درست عمل کردن، شیرین کردن عنوان و نشان دادن نتیجه های باید مدیران را با خود همراه کنند، گفت: مسئولیت ما در این شرایط مضاعف است و باید کار را عمیق تر، دقیق تر و با پشتکار بیشتری انجام دهیم.

مسئولان اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی از همه ابزارها استفاده نمی کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به رؤسای مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی بیان کرد: فکر می کنم از همه ابزارها استفاده نمی کنید، خبررسانی بخش نازلی از کار شما هست، روابط عمومی ها باید بر اراده ها تاثیر بگذارند.

شرایط کنونی کشور می‌تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد شود / لاریجانی

رئیس نهاد قانونگذاری کشور در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه در این شرایط سخت که آمریکایی ها به کشور فشار وارد می کنند به سرمایه گذاری نیاز داریم، گفت:باید شما متوجه باشید که در این شرایط چه کاری باید انجام شود و این عنوان را به مردم انتقال یافته کنید.

بستر جهت سرمایه گذاری را باید فراهم کنیم

وی با بیان اینکه در گذشته امکان بالقوه ای در کشور وجود داشت ولی به علت سهل خوری و واردات، تولید ملی به وجود نیامد، افزود: اکنون باید جهت سرمایه گذاری بستر را فراهم کنیم که در نتیجه آن تاب آوری بیشتری خواهیم داشت.

رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: شرایط کنونی کشور می‌تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد شود.

شرایط کنونی کشور می تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد شود

لاریجانی با بیان اینکه این دوره می تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد کشور شود، ادامه داد: اگر به این عنوان باور داریم باید تمهیدات رسانه ای را مهیا کنیم.

شرایط کنونی کشور می‌تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد شود / لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شرایط کنونی عالی ترین اوضاع جهت صادرات هست، گفت: شرایط فقط تلخ نیست و زمینه هایی که جهت جهش وجود دارد را باید به مردم نشان داد.

وی افزود: ممکن است دشمن های فکر کنند که در این شرایط به کشور فشار وارد کرده اند و در قبال این کارها دشمن، نباید صرفاً نطق کرد بلکه باید بدل آن کار را انجام دهیم و فهم درستی از شرایط داشته باشیم.

اصلاح ساختار و تسهیل بستر سرمایه گذاری، تاب آوری کشور را زیاد کردن می دهد

لاریجانی اظهار داشت: با تمرکز بر اقتصاد درونی کشور، اصلاح ساختار و تسهیل بستر سرمایه گذاری، دشمن های از این بعد نمی توانند اینگونه با کشور عزیزمان ایران صحبت کنند لیکن تاب آوری کشور عزیزمان ایران زیاد می شود و این شرایط دورنمای خوبی جهت کشور است.

رئیس نهاد قانونگذاری کشور بیان کرد: در وقت جنگ تحمیلی به ما سلاح نمی دادند و کشور وارد عمل شد تا سلاح بسازد همین امر موجب شد تا در زمینه دفاعی تاب آوری کشور زیاد شود و اکنون همه می گویند که با کشور عزیزمان ایران درگیر نشوید لیکن امکاناتی دارد که می تواند به طرف برابر خسارت بزند و در اقتصاد نیز می توان اینگونه بود و جهش خوبی داشته باشیم.

وی افزود: کشور با این میزان از ظرفیت و فارغ التحصیلان می تواند ظرفیت پرش خوبی داشته باشد، مسئله این است که بستر جهت سرمایه گذاری فراهم نیست و این مسئله را باید بررسی کرد.

دشمنان می خواهند مردم را ناامید کنند

لاریجانی ادامه داد: اگر تئوری جهت شرایط فعلی کشور داشته باشیم و هر کدام در بخش خود از طریق رسانه ها می توانیم شرایط را به مردم انتقال یافته کنیم، دشمن های می خواهند مردم را ناامید کنند ولی اگر مکانیزم صحیحی را دنبال کنیم می توان با فهم یکسان پرسشها را حل کرد.

برخی قوانین و مقررات شرایط سرمایه گذاری در کشور را سخت می کند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بندهای زیادی در قوانین و مقررات وجود دارد که شرایط سرمایه گذاری در کشور را سخت می کند و مردم نیز اذیت می شوند به عبارتی جهت سرمایه گذاری باید کفش آهنی به پا کرد.

بعید می دانم وزرا از موانعی که در قوانین و مقررات جهت سرمایه گذاری وجود دارد با خبر باشند

وی افزود: بعید می دانم وزرا از موانعی که در قوانین و مقررات جهت سرمایه گذاری وجود دارد با خبر باشند، این موانع عصیان ایجاد می کند و کارآفرینان گریزان می شوند.

انتقاد از عدم تفویض اختیارات وزرا به استان ها

لاریجانی ادامه داد: بسیاری از اختیارات به استان ها تفویض نشده و مردم جهت دریافت مجوز باید به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیایند.

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به روسای مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی گفت: شما به مسئولان بخش های خود بگویید تا در حوزه مقررات ضوابط را عوض کردن دهند و جهت اصلاح قوانین نیز در صورت لزوم اقدام کنند.

وی افزود: وزارت نیرو اعلام کرده 5 هزار مگاوات در وقت پیک مصرف کمبود برق داریم در حالی که بر اساس قانون برنامه باید مقداری از برق را از طریق انرژی خورشیدی تأمین کرد ولی اکنون هر کسی بخواهد در انرژی خورشیدی سرمایه گذاری کند باید مجوزهای مختلفی بگیرد چه ایرادی دارد که وزارت نیرو اعلام کند هر کسی بدون مجوز من می تواند در حوزه انرژی خورشیدی کار کند و وزارت جهاد کشاورزی نیز زمین مجانی در اختیارش قرار دهد و برق تولیدی را بخرد.

لاریجانی ادامه داد: روابط عمومی ها می توانند موانع سرمایه گذاری را شناسایی دقیق کنند و به اطلاع وزیر و معاونین وزرا برسانند و با اصلاح بخشنامه ها موانع سرمایه گذاری نیز برطرف می شود.

در کشورهایی که با نفت اداره می شوند معمولاً نگاه ارباب و رعیتی وجود دارد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هنگامی که مردم به دستگاه های اجرایی رجوع می کنند باید با احترام پاسخگوی آنها باشید تا احساس همدلانه ای با شما داشته باشند. در کشورهایی که با نفت اداره می شوند معمولاً نگاه ارباب و رعیتی وجود دارد؛ ولی این غلط است و باید بدانیم فلسفه وجودی دستگاه های اجرایی خدمت به مردم هست.

وی افزود: دستگاه های اجرایی شاید منابع مالی کمی داشته باشند ولی بیان درست، با مردم لطف و تکریم ارباب رجوع را از آنها نگرفته اند، باید ارتباطات دوطرفه باشد ولی بعضی دستگاه ها به مردم بی اعتنایی می کنند که این مسئله باید علاج شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کار روابط عمومی ها اهمیت بالایی دارد، گفت: کم لطفی به روابط عمومی ها کم نیست و درک کار آن ها جا نیفتاده و باید تلاش کنید تا جایگاه خود را به دست آورید.

وی افزود: به صدا و سیما توصیه می کنم تا ابتکارات شما در بیان خدمات دستگاه های اجرایی و خدمات نظام را مورد حمایت قرار دهد.

واژه های کلیدی: دستگاه | لاریجانی | روابط عمومی | سرمایه گذاری | علی لاریجانی | سرمایه گذاری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog