متقلب حساسیت مسابقه پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا

متقلب: حساسیت مسابقه پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا تیم پرسپولیس حضور مدیر مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا در عمان دیدار حساس پرسپولیس و الهلال عربستان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شکایت سازندگان چهارراه استانبول به شورای عالی اکران

سازندگان فیلم سینمایی چهارراه استانبول با انتقاد از اوضاع اکران فیلم‌ها، شکایتی را به شورای عالی اکران ارائه کردند.

شکایت سازندگان چهارراه استانبول به شورای عالی اکران

شکایت سازندگان چهارراه استانبول به شورای عالی اکران

عبارات مهم : نمایش

سازندگان فیلم سینمایی چهارراه استانبول با انتقاد از اوضاع پخش فیلم ها، شکایتی را به شورای عالی اکران ارائه کردند.

به گزارش ایلنا، فیلم سینمایی چهارراه استانبول به کارگردانی مصطفی کیایی در حالی اکران شد که اوضاع سانس بندی این فیلم اعتراض تهیه کننده و کارگردان آن را بدنبال داشته است.

مصطفی کیایی (کارگردان و تهیه کننده فیلم چهارراه استانبول) با اشاره به اوضاع اکران این فیلم گفت: اکران این فیلم از ۱۲ اردیبهشت شروع شده است است و استقبال مردم نیز از سانس های نمایش فیلم خوب بوده است ولی همچنان مسئله سانس بندی و نوبت دهی به پخش فیلم وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه پرسشها مربوط به سانس بندی فقط مختص فیلم چهارراه استانبول نیست و مشمول بر همه فیلم هایی که در اکران دوم نووز به نمایش درآمده اند می شود، گفت: متاسفانه علارغم آنکه براساس آیین نامه شورای صنفی نمایش اکران دوم نوروز شروع شده است ولی فیلم های اکران اول فقط از سرگروه ها خارج شده است اند و نمایش آنها همچنان با تعداد سانس ها و سالن های اوج ادامه دارد.

کیایی ادامه داد: سینماداران به علت اینکه فیلم های اکران اول از فروش نسبتا خوبی برخودار شده است اند و به اصطلاح در بین مخاطبان جا افتاده اند، تمایلی ندارند که ریسک کنند و وقت نمایش آنها را به فیلم های تازه بدهند.

وی ادامه داد: متاسفانه مهم ترین اشکال در آیین نامه شورای صنفی نمایش است که با کم کردن هفته های فیلم ها اجازه تبلیغات زیاد به فیلم ها را نمی دهد البته به علت اجرای تازه آیین نامه اشتباهات آن هنوز مشخص نشده است.

کیایی افزود: اعتراضات خود را به صورت مکتوب به شورای صنفی نمایش ارائه کردیم و حتی نامه ای به شورای عالی اکران نوشتیم و در آن دلایل تخلفات و تحلیل های خود را نوشتیم.

شکایت سازندگان چهارراه استانبول به شورای عالی اکران

واژه های کلیدی: نمایش | استانبول | کارگردان | استانبول | کارگردانی | مصطفی کیایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog