متقلب حساسیت مسابقه پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا

متقلب: حساسیت مسابقه پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا تیم پرسپولیس حضور مدیر مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا در عمان دیدار حساس پرسپولیس و الهلال عربستان

گت بلاگز بین‌الملل احتمال درگیری با کره شمالی زیاد است / رئیس جمهور کره جنوبی

« مون جائه این » مدیر جمهور کره جنوبی روز چهارشنبه اعلام کرد احتمال درگیری با کره شمالی که به برنامه های هسته ای و موشکی خود ادامه می دهد، زیاد هست.

احتمال درگیری با کره شمالی زیاد است / رئیس جمهور کره جنوبی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت؛ به نقل از رویترز، این بیانات ساعاتی بعد از آن مطرح شد که کره جنوبی اعلام کرد خواستار باز شدن کانالی جهت گفتگو با کره شمالی است لیکن مدیر جمهور این کشور خواستار سیاستی دو سویه یعنی هم تحریم ها و هم مذاکرات درقبال کره شمالی است تا بتوان این کشور همسایه را مهار کرد.

کره شمالی به طور علنی اعلام کرده در تلاش جهت دستیابی به موشکی با توانایی حمل کلاهک هسته ای به منظور نشانه قرار دادن آمریکا هست.

کره شمالی همچنین درخواست ها را جهت توقف برنامه های هسته ای و موشکی خود حتی درخواست های چین ، متحد خود ، را در این خصوص نادیده می گیرد.

احتمال درگیری با کره شمالی زیاد است / رئیس جمهور کره جنوبی

در همین حال، پیونگ یانگ روز یکشنبه بدون توجه به قطعنامه های شورای امنیت شرکت ملل متحد بروزترین آزمایش موشکی بالستیک خود را انجام داد و اعلام کرد یک فروند موشک تازه با توانایی حمل کلاهک هسته ای را با موفقیت آزمایش کرده هست.

شورای امنیت این آزمایش موشکی کره شمالی را محکوم کرد.

مون با اشاره به مرزهای دریایی و زمینی بین دو کره تصریح کرد واقعیت این است که احتمال درگیری نظامی بین کره شمالی و کره جنوبی در خط مرزی دو کشور زیاد است.

وی افزود: به نظر می رسد توانمندی های هسته ای و موشکی کره شمالی اخیرا پیشرفت سریعی داشته است ولی کره جنوبی نیز آماده است و می تواند به هرگونه حمله احتمالی پاسخ دهد.

« مون جائه این » مدیر جمهور کره جنوبی روز چهارشنبه اعلام کرد احتمال درگیری با کره شمالی که به برنامه های هسته ای و موشکی خود ادامه می دهد، زیاد هست.

دریاسالار هری هریس مدیر فرماندهی آمریکا در اقیانوس آرام، کره شمالی را تهدیدی صریح و خطرناک جهت آمریکا ، ژاپن و کره جنوبی نامید و بر ضرورت همکاری زیاد میان این متحدان تاکید کرد. وی همچنین از همه کشورها خواست تحریم های شدیدتری علیه کره شمالی اعمال کنند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آزمایش | آمریکا | کره جنوبی | کره شمالی | بین الملل | مون جائه این | رئیس جمهور کره جنوبی | درگیری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog