متقلب حساسیت مسابقه پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا

متقلب: حساسیت مسابقه پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا تیم پرسپولیس حضور مدیر مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا در عمان دیدار حساس پرسپولیس و الهلال عربستان

گت بلاگز خوزستان برگزاری سالروز رحلت امام خمینی(ره) در اندیمشک

فرماندار اندیمشک از برگزاری همایش بزرگ گرامیداشت امام خمینی(ره) به مناسبت سالروز رحلت بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد.

برگزاری سالروز رحلت امام خمینی(ره) در اندیمشک

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، پیمان جهانگیری، فرماندار اندیمشک گفت: امام خمینی(ره) سرچشمه خوبی ها بوده و این امام راحل با تکیه بر اراده مردم و دلیری و شهامت منحصر به فرد خود، پایه های حکومت طاغوت را در کشور برچید و نظام اسلامی را در کشور پایه گذاری کرد.

عبارات مهم : اسلامی
وی بیان داشت: امروز کشور عزیزمان ایران اسلامی با تکیه بر خط مشی امام راحل و مقام معظم رهبری، در اوج صلابت و عزت خود واقع شده است است و نقشه های دشمن های انقلاب جهت تضعیف کشور در عرصه های متفاوت مطابق با این خط مشی با شکست مواجه و اقتدار کشور عزیزمان ایران بیش از هر زمانی در عرصه داخلی و برون مرزی طنین انداز شده است است.

جهانگیری اذعان کرد: به همین جهت ما باید بیش از هر زمانی تبیین و گسترش فرهنگ ایثار و مقاومت و سبک زندگی اسلامی و گفتمان انقلاب را در تمام عرصه ها مورد توجه قرار دهیم و از ایام ماه مبارک رمضان و سال روز قیام 15 خرداد و رحلت بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی عالی ترین بهره را ببریم.

فرماندار شهرستان اندیمشک اظهار داشت: ما در صورت توجه به این گفتمان ضمن تبیین مناسب روحیه ولایت مداری اقشار متفاوت اجتماعی به خصوص جوانان را با ارزش های اسلامی و انقلابی کشور عزیزمان ایران اسلامی آشنا و زمینه عزت و اقتدار داخلی را بیش از گذشته جهت کشور در داخل و خارج از مرزهای جغرافیایی خود فراهم می کنیم.

وی افزود: به همین جهت و با توجه به نقش ممتاز و منحصر به فرد شهرستان یک هزار شهید اندیمشک در عرصه بیداری و مقاومت اسلامی، خاص برنامه های مختلفی در این شهرستان طراحی و به اجرا می رسد تا سرزمین حماسه ساز شش مهر و چهار آذر بیعتی مجدد با راه و منطق امام راحل و مقام معظم رهبری داشته باشد.

پیمان جهانگیری تصریح کرد: یکی از این خاص برنامه ها، آیین گرامی داشت ارتحال بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی است که این مراسم چهاردهم خرداد ماه ساعت 10 صبح و با حضور اقشار متفاوت مردم و مسئولان در مسجد محمدی شهرستان برگزار می شود.

وی بیان داشت: هم چنین خاص برنامه های متفاوت دیگری در شهرستان به مناسبت سال روز ارتحال بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی و با همکاری بخش های متفاوت شهری و روستایی طراحی و به اجرا می رسد تا با اجرای خاص برنامه های نوین، یاد و خاطر و راه امام راحل بیش از گذشته تبیین و معرفی شود.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اسلامی | انقلاب | برنامه | انقلابی | اندیمشک | جهانگیری | برگزاری همایش بزرگ | سالروز رحلت امام خمینی ره

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog