متقلب حساسیت مسابقه پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا

متقلب: حساسیت مسابقه پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا تیم پرسپولیس حضور مدیر مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا در عمان دیدار حساس پرسپولیس و الهلال عربستان

گت بلاگز ورزشی توتی قهرمان نیست، خدا است / اریکسون

سرمربی سوئدی سابق تیم فوتبال آ اس رم، کاپیتان ارزشمند این تیم را با لفظ “خدا” توصیف کرد.

توتی قهرمان نیست، خدا است / اریکسون

به گزارش خبرنگاردنیای ورزشگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان؛فرانچسکو توتی، کاپیتان محبوب رم، خود را آماده می کند روز یکشنبه هفته آینده در دیدار برابر جنووا آخرین بازی خود را جهت تیمش انجام دهد و با ورزشگاه المپیک رم خداحافظی کند.

اسون گوران اریکسون سرمربی صاحب نام سوئدی که سابقه هدایت رم را نیز در کارنامه دارد در تمجید از توتی گفت: او قهرمان نیست بلکه خدا است.او تمام دوران ورزشی خود را در این کلوب بوده هست.

عبارات مهم : شماره

اریکسون که هم اکنون سر مربی تیم دسته دومی شن زن چین است،سال 1984 به ایتالیا رفت و هدایت رم را بر عهده گرفت.او در طول سه سال حضور در رم این تیم را به قهرمانی جام حذفی رساند.

توتی که در 800 بازی بیش از 300 گل جهت رم به ثمر رسانده، از قبل هم مورد توجه اریکسون قرار داشت.

سرمربی سابق رم راجع به توتی گفت: زمانی را که او بازیکن بسیار جوانی بود به یاد می آورم .گاهگاهی می رفتم تمریناتش را ببینم.می توانستید متوجه شوید که او فوتبالیست بی نقصی خواهد شد.

وی افزود:توتی همواره بازیکن بزرگی بوده هست، به خصوص جهت رم، جهت تیم ملی هم بازیکن بسیار خوبی بود.اما جهت باشگاهش، شماره یک هست.

اریکسون همچنین افزود:فرانچسکو تکنیک و دید عالی داشت و گل های زیادی زد.واقعا رکورد او در رم، شکسته نخواهد شد.

وی راجع به جایگاه توتی در میان بزرگان فوتبال گفت: پاسخ این سئوال سخت است.ما الان رونالدو و مسی را داریم. در گذشته هم پله،کرایف و مارادونا را داشتم.

اما اگر در رم زندگی کنید می بییند که جهت هواداران رم او شماره یک است و البته لیاقت آن را هم دارد.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: شماره | سرمربی | بازیکن | قهرمان | اریکسون | اریکسون | فرانچسکو توتی | توتی خدا است

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog