متقلب حساسیت مسابقه پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا

متقلب: حساسیت مسابقه پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا تیم پرسپولیس حضور مدیر مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا در عمان دیدار حساس پرسپولیس و الهلال عربستان

گت بلاگز کهگیلویه و بویراحمد مبارزه با آفت عمومی ملخ در اراضی زراعی پاتاوه

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دناگفت :ملخ در سطح 50 هکتار از اراضی زراعی شهرستان دنا خبر داد.

مبارزه با آفت عمومی ملخ در اراضی زراعی پاتاوه

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ازیاسوج ؛فضل اله آذرفر در جمع خبرنگاران گفت: بخش کشاورزی در شهرستان دنا یکی از پویاترین بخش های اداری و اقتصادی است که نقش مهمی در کارآفرین این شهرستان دارد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دنا با بیان اینکه ارتباط بسیاری نزدیکی بین مدیران بخش کشاورزی و کشاورزان این منطقه وجود دارد، افزود: به طوری که بازدیدها و سرکشی های مستمری در طول سال از واحدهای تولیدی و مزارع بهره برداران انجام می شود.

عبارات مهم : کشاورزی

وی گفت: افتتاح تعاونی دامداران در شهرستان دنا در چند روز گذشته از کارها مهمی بوده که می تواند به برطرف پرسشها دامداران و تسریع در خدمات کمی و کیفی به این قشر تولیدکننده کمک شایانی کند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دنا ارائه طرح تثبیت زاگرس از سوی کارشناسان مرکز خدمات پاتاوه از دیگر کارها مهم نام برد تصریح کرد: در این مدت از طرح انجمن گزارش های کارشناسان این مرکز و انجمن زیست محیطی و کشاورزی پایدار دیدار و این طرح های به صورت کارشناسی بررسی شدند.
وی افزود: در این مدت همچنین پلاک های اراضی ملی دارای تداخل و اختلاف با کشاورزان بر اساس قانون ماده 54 برطرف موانع تولید و برطرف تداخل اراضی زراعی و ملی، شناسایی شده است و به امور اراضی استان معرفی شدند تا اختلافات کشاورزان و منابع طبیعی تعیین وظیفه شوند؛ این طرح اکنون در روستای پایلوت “کریک” در حال اجرا است.
آذرفر ادامه داد: پرورش مرغ بومی در دهستان سادات محمودی، تولید کود ورمی کمپوست درروستای خونگاه پاتاوه، پرورش کشت زعفران در روستای بن زرد از دیگر فعالیت های عمده این مدیریت در امسال است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دنا از مبارزه ا آفت عمومی ملخ در سطح 50 هکتار از اراضی زراعی این شهرستان خبر داد.
انتهای پیام/غ

واژه های کلیدی: کشاورزی | باشگاه خبرنگاران جوان | کهگیلویه وبویراحمد | آفت گندم | کشاورزی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog